کتاب ۶ اشتباه بزرگ داوطلبان شرکت کننده در آزمون‌ استخدامی

کتاب ۶ اشتباه بزرگ داوطلبان شرکت کننده در آزمون‌ استخدامی

بعید است بتوان در آزمون‌های استخدامی بدون آمادگی قبلی به موفقیت رسید، یعنی اگر فکر می‌کنید که صرفاً در آزمون ثبت نام کنید و در روز آزمون هم فقط یک شرکت کننده باشید تا با بخت و اقبال به موفقیت برسید تقریباً محال است که چیز خاصی عایدتان شود. پس باید خودتان را آماده کنید تا به موفقیت برسید و یا حداقل شانس موفقیت خودتان را بیشتر و بیشتر کرده باشید.

در قسمتی از این کتاب می خوانیم :
اشتباه چهارم : انتخاب اشتباه منابع تخصصی
معمولا در منابع آزمون های استخدامی نام نویسنده یا حتی انتشارات منبع ذکر نمی شود . به عنوان مثال وقتی درس ادبیات و زبان فارسی به عنوان یکی از منابع دروس عمومی اعلام می شود شما دقیقا نمی دونین باید کدوم کتاب یا کتاب ها رو مطالعه کنید که حالا در زمینه منابع عمومی تا حدودی منابع اصلی رو میشه تشخیص داده اما برای منابع اختصاصی این کار خیلی دشوار و گاهی وقت ها غیر ممکنه .

فرض کنید یک فارغ التحصیل رشته مدیریت بازرگانی در یه آزمون استخدامی ثبت نام کرده و به عنوان مثال لیست کتاب و منابع تخصصی به شرح زیر می باشد :
۱ – مدیریت رفتار سازمانی
۲ – مدیریت منابع انسانی
۳ – حقوق بازرگانی و الی آخر

حالا بذارید به عنوان مثال ما گزینه اول رو مورد بررسی قرار دهیم کتاب اول توسط چندین نویسنده به رشته تحریر درآمده و ما این جا نمی دونیم دقیقا کدوم کتاب نویسنده رو باید بخونیم .

احتمال داره ما بریم کتاب مدیریت رفتار سازمانی نوشته شده توسط آقای الف رو بخونیم و از کتاب نویسنده ب سوال طرح بشه .

چون معمولا جلوی منابع اسم نویسنده و یا انتشارات اون درج نمیشه و احتمالا این داستان برای سایر منابع هم به همین صورت هست …


نویسنده / مترجم : محمد علوی نوع فایل : PDF
حجم کتاب : 938 کیلوبایت منبع : www.alanok.ir
تعداد صفحه : 12 قیمت فایل : 2.000 تومان
زبان کتاب : فارسی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما میتوانید از برچسب ها و ویژگی های HTML هم استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

بالا